Tuesday, 17 March 2015

Adam Michnik - pedofil i morderca dzieci


Internet aż się świeci od bombek na wiecznie zielonej michnikowej choince.
Dysydent i intelektualista. Redaktor naczelny. 
Syn żydokomunistycznego aparatczyka, wroga Polski, i brat żydokomunistycznego zbrodniarza. 
Jąkający się grubas o aspołecznym spojrzeniu i tłustych kłakach. 
Drukuje pseudointelektualne wywody pedofila Cohn-Bendita. 
 Sympatyzuje z żydowskim finansowym oszustem M. Chodorkowskim, popiera żydobanderowski rząd Ukrainy i nielegalne obalenie demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy.
Podżega do wojny, nazywając słowiańskiego bohatera Putina drugim Hitlerem, zresztą nic w tym oryginalnego, to samo bowiem czynią inni członkowie diaspory - Soros, Balcerowicz, Kaczyński.
Syjoniści wszystkich krajów łączcie się! Komintern nie umarł, Komintern wciąż żywy!
Eseista. Autorytet moralny. Patriotyzm jest jak rasizm. Sumienie Polski.


Z wyników wyszukiwarki czytamy o pedofilskich zapędach Adasia. Artykuł o rzekomych morderstwach popełnionych przez Adama Michnika znajduje się już na pierwszej stronie google.pl, oraz u samej góry drugiej strony wyników na google.co.uk.
Osobiście uważam, że Adam Michnik nie może dać się zaszczuć. On jest polski bohater narodowy. 
Powinien zaprosić brata Stefana do Polski, by ten sam oczyścił się z zarzutów. Powinien wyrzec się antypolskich bredni, które wyssał z żydowskim mlekiem matki. Powinien przeprosić za żydokomunistyczne korzenie i honorowo zrezygnować z funkcji redaktora naczelnego. Lub najlepiej wyprowadzić się do Izraela
i tam naciskać na rząd, by ten wypłacił odszkodowania za komunizm, zamordowanie carskiej rodziny Romanowów, za Żydów członków SS, Żydów kapo w niemieckich obozach zagłady, gdzie ginęli Polacy, za współpracę Żydów z zaborcami Polski. 
W przeciwnym razie, do historii przejdzie Adaś jako pedofil i morderca dzieci, mimo że dowody okazały się nieudolnie sfałszowane. PEDOFIL I MORDERCA DZIECI, jak to brzmi, Adam.
 Już ŻYDOBANDEROWIEC I PODŻEGACZ WOJENNY brzmi o niebo lepiej.

No comments:

Post a Comment